ASTMA
                                                                                                                           
Dobór Suplementów poniżej 


Astma to trudności z oddychaniem spowodowane niemożnością całkowitego wyrzucenia z płuc zalegającego powietrza. Gromadzenie się gęstego, lepkiego śluzu w płucach i zapychanie kanałów powietrznych, blokuje wypychanie powietrza na zewnątrz, ale nie jego dopływ.

Z dietetycznego punktu widzenia za przypadłość te odpowiedzialne są przede wszystkim mleko pasteryzowane i oczyszczona skrobia tworzące śluz i krochmal w organizmie.

Astma to wynik reakcji organizmu na alergeny najczęściej spowodowane rozwojem grzybów - pasożytów.
Bardzo ważnymi alergenami są zarodniki pleśni. Na przykład pleśnie Alternaria mogą być przyczyną astmy (w okresie jesiennym). Podobnie zarodniki Candida, Trichophyton, Aspergillus fumigatus- mogą spowodować wystąpienie ciężkiego napadu astmy.

                         Rys. Warstwa śluzu na migawkach komórek nabłonka oddechowego w obrazie z mikroskopu skaningowego

Kiełkujące zarodniki w niszach naszego organizmu, przy sprzyjających okolicznościach tj. osłabiony organizm, zaburzone środowisko wewnętrzne stosowanymi lekami chemicznymi, antybiotykami, złym odżywienia, stresem itd..., wytwarzają tam grzybnię, która rozprzestrzenia się, niszcząc struktury anatomiczne i wywołuje stan zapalny spowodowany odpowiedzią układu immunologicznego na obecność grzyba."

W naturalnym soku z Noni (niepasteryzowanym) - POLINESIAN NONI - jest wiele składników działających przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, oczyszczająco, rozkurczowo oraz leczniczo. Miedzy innymi należą do nich fitocydy, skopoletyna, prokseronina, damnacanthal, wytwarzany w organizmie pod wpływem odpowiednich składników Noni - tlenek azotu oraz serotonina/melatonina. Dla przykładu Noni pobudza biosyntezę lenku azotu w organizmie, który jest odpowiedzialny za rozluźnienie mięśni gładkich ciał jamistych, co dobrze wspomaga profilaktykę i leczenie choroby astmy.

Dr Stewen M.Halla fragmenty z książki pt. "Noni przez Twoje ciało"
"... Jeżeli alergie i obrzęki są związane z astmą, to Noni pomaga na obydwa schorzenia. W mojej praktyce miałem wiele dzieci i dorosłych z astmą, którzy dzięki zażywaniu Noni zaprzestali używania inhalatorów. Noni pomaga "przepędzić" infekcje bronchitowe i zaobserwowałem zmniejszoną ilość wydzielin śluzowych u dzieci. Rozmawiałem z wieloma pacjentami którzy chorowali na chroniczny bronchit i zaczęli zażywać Noni, które spowodowało zmniejszenie zapotrzebowania na tlen...


 Proponuję Suplementy diety: 

Polinesian Noni  (liofilizowany sok z noni)
Garlic Caps   (czosnek z pietruszką
Oxymax  (stabilizowany tlen)

przeprowadzić oczyszczanie z grzybów >>> szczegóły
Paraprotex
AC Zymes (żywe kultury bakterii)
Nopalin (błonnik)

dodatkowo:

Protect 4 Life  (miłorząb japoński)
C-500 lub C-1000  (witamina C)
Smokerade 
Spirulina  (algi) lub Ocean21 (algi)


ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA


  PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA
*

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej. Pierwszy wymagany zakup z zapisem do klubu CaliVita na sumę co najmniej 85zł (ceny klubowej).


Chcesz dodatkowej rady w doborze produktów - zadaj pytanie



CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITA








Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!