Celiakia  choroba trzewna (zespół złego wchłaniania)
                                                                                                                        Dobór Suplementów poniżej 


W najpoważniejszej chorobie wywołanej glutenem, chorobie trzewnej - celiakii - objawy choroby (nieżyt żołądkowo-jelitowy)
i zanik kosmków jelitowych pojawiają się po wprowadzeniu do diety glutenu.

Gluten, czyli białko roślinne występujące w czterech najpopularniejszych w Polsce zbożach - pszenicy, życie, owsie i jęczmieniu.

Tak jak w trwałej nietolerancji - czyli chorobie trzewnej - tak i w tych schorzeniach za niepożądane reakcje (zaburzenia żołądkowo-jelitowe) odpowiedzialny jest gluten. Zastosowanie diety bezglutenowej w przypadku tych chorób przynosi z reguły dość szybką poprawę.

Zalecanym czasem stosowania leczenia dietetycznego w przejściowej nietolerancji glutenu są 2 lata. Po tym okresie ponowne wprowadzenie do diety produktów zawierających gluten zazwyczaj nie powoduje nawrotu niepożądanych reakcji klinicznych oraz nie prowadzi do uszkodzenia błony śluzowej jelita cienkiego.


 Proponuję Suplementy diety: 

POLINESIAN NONI    (liofilizowany sok z noni)
AC ZYMES  (żywe kultury bakterii)
Green Care   (lucerna siewna)
Pure Yucca  (raz na pół roku zalecane  oczyszczanie) 

(oczyszczanie poprzez chelatację)

lub zamiennie za produkty powyżej:
   
AC ZYMES     (żywe kultury bakterii)
Nopalin  ( błonnik-kaktus opuncji)
Ocean 21   (algi) lub Sprulina Chlorella (algi, lucerna siewna, trawa pszeniczna)
Dodatkowo zestaw witamin  minerałów, dobór w zależności od wieku:   
Vital (do grupy krwi),  Lion Kids MultiwitaminaFull Spectrum lub Senior Formula ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA


  PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA
*

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej. Pierwszy wymagany zakup z zapisem do klubu CaliVita na sumę co najmniej 85zł (ceny klubowej).


Chcesz dodatkowej rady w doborze produktów - zadaj pytanieCENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITA

Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!