Cellulit  tzw. skórka pomarańczowa  
(niewydolność tworzenia się kolagenu)   czytaj >>

  Cellulit i Cellulitis to dwa różne schorzenia

   Nagromadzone substancje (tłuszcz, produkty uboczne przemiany materii, woda) pozostają w tkance łącznej,  ich usunięcie można skutecznie wspomagać aktywnymi składnikami zawartymi w suplementach diety np. Liquid Chlorophyll (wyciąg z lucerny), Ocean21 (algi),  Pure Yucca, Natural HGH SUPPORT ,  Protect 4Life (miłorząb japoński) , Slim Formula oraz dodatkowo produktem do użytku zewnętrznego

    KREM C-Rx Cream >>


 Proponuję Suplementy diety: 
 
Polinesian Noni   (liofilizowany sok z noni)
C -500     lub C -1000    (witamina C)
Arginina Plus   
HGH SUPPORT 
Vitamin E 100 j.m.
Nopalin    (błonnik)


 
Cellulitis zapalenie tkanki łącznej ( więcej) >>

Cellulit i cellulitis to dwa różne schorzenia.
ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA


PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA


Chcesz dodatkowej rady w doborze produktów - zadaj pytanie


CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITATUTAJ MOŻESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIA
Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!