Czyraki
(również powracające)
                                                                                                                      Dobór Suplementów poniżej 

Czyrak to choroba skóry wywoływana przez gronkowce lub paciorkowce. Jest to ropne zapalenie woreczka włosowego i przylegającego do niego gruczołu łojowego. Typowy czyrak to bardzo bolesny guzek o podstawie zapalnej, powstający wokół mieszka włosowego na twarzy, szyi, klatce piersiowej, pośladkach.

Zapalenie to rozszerza się na tkankę podskórną i skórę tworząc twardy, zaczerwieniony, bolesny naciek, na którego szczycie powstaje po kilku dniach około wyjścia włosa martwiczy czop.
Samo nacinanie czop i czyszczenie nie wystarcza, gdyż jeśli jest to spowodowane bakterią to ogniska zapalne będą pojawiać się w innych miejscach czasem zraz obok zwłaszcza jeśli organizm jest osłabiony i sam nie jest w stanie walczyć z zakażeniem. Najważniejsze to działać przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie oraz wzmacniać odporność.

Czyraki mogą nawracać.. Szczególnie narażeni na nawroty choroby są chorzy na cukrzycę i inne choroby (zażywające leki chemiczne) osoby otyłe, pracujące (lub żyjące) w złych warunkach higienicznych.
   


 Proponuję Suplementy diety: 

 Polinesian Noni   stosować również zewnętrznie robiąc okłady lub polewania z Noni

ParaProteX
- wskazane typowe  OCZYSZCZANIE>>>
   
AC Zymes    (żywe kultury bakterii)

Garlic Caps  (czosnek z pietruszką)  również zewnętrznie  wyciskając zawartość kapsułki Garlic Caps

C -500    lub  C-1000  (witamina c)

Chelated Zinc (oczyszczanie poprzez chelatację)

Stress Menagement B comlex   lub  Mega B compl.   (witaminy z grupy B)

  


ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA


 ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA
*

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej. Pierwszy wymagany zakup z zapisem do klubu CaliVita na sumę co najmniej 85zł (ceny klubowej).


Chcesz dodatkowej rady w doborze produktów - zadaj pytanie


CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITA


 

Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!