Egzema

Egzema dotyczy chorobowych zmian skóry,  najczęściej zmiany skórne o podłożu alergicznym to
Atopowe Zapalenie Skóry czytaj >>


Jako oznaki choroby uznaje się  zmiany skórne najczęściej w okolicach łokci, kolan, kostek, nadgarstków, na twarzy i klatce piersiowej. Mimo, iż skóra swędzi i pieczone drapanie jej może tylko pogorszyć sytuację. Podrażnianie jej powoduje powstanie bąbli, z czasem skóra staje się coraz bardziej sucha, zmienia się jej struktura.

Proponuję Suplementy diety: 
   
Polinesian Noni (sok) 
   
AC Zymes (żywe kultury bakterii)

Nopalin  (błonnik)

Stress Management Bcompl.  (witaminy B i magnez)

Strong Bones  - (wapń z magnezem)

dodatkowo
Omega 3 
Garlic Caps  - również do użytku zewnętrznego rozciąć kapsułkę wycisnąć z niej zawartość i przetrzeć zmienione miejsca

  Warto przeprowadzić  oczyszczanie Pure Yukka lub Paraprotex >>  (szczegóły)

Koniecznie dieta

Bez mleka i produktów mlecznych ( z wyjątkiem kwaśnego mleka), bez białego pieczywa zastąpić go ciemnym razowym na zakwasie lub chrupkim Vasa, bez cukru. Pić dużo płynów

Warto zapoznać się z dietą zgodną z grupą krwi, aby wyeliminować produkty wysoce niewskazane przy danej grupie krwi
DIETA ZGODNA Z GRUPĄ KRWI >>
ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA


  PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA
*

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej. Pierwszy wymagany zakup z zapisem do klubu CaliVita na sumę co najmniej 85zł (ceny klubowej).


Chcesz dodatkowej rady w doborze produktów - zadaj pytanieCENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITA


Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!