Impotencja (niemoc płciowa)
                                                                                                                   Dobór Suplementów poniżej 

Jest to dysfunkcja seksualna występująca u mężczyzn, objawiająca się brakiem erekcji lub ejakulacji mimo podniecenia i satysfakcjonującej gry wstępnej. Występuje najczęściej u mężczyzn powyżej 50 roku życia, ale zdarza się też wcześniej. Impotencję można podzielić na pierwotną i wtórną (występującą po okresie prawidłowego funkcjonowania seksualnego).

Wyróżnia się kilka przyczyn występowania impotencji:

    * podłoże psychiczne

Psychogenna impotencja może wynikać z zahamowania reaktywności seksualnej spowodowanego zgeneralizowanym lękiem przed seksualnością, kompleksami (np. kompleks małego członka), lękiem – przed zapłodnieniem partnerki i niechcianą ciążą, poczuciem winy lub grzechu, zaburzeń rozwoju psychoseksualnego, stresem w pracy itp. Zazwyczaj w szczególnych okolicznościach (marzenia senne, masturbacja, seks z inną partnerką) reakcje genitalne przebiegają prawidłowo.

    * podłoże fizyczne

Impotencja somatogenna występuje gdy chory w ogóle nie może osiągnąć erekcji z powodu wieku bądź choroby.

O zaburzeniu można mówić tylko wówczas, gdy trudności współżycia powtarzają się wielokrotnie mimo istnienia dobrej relacji emocjonalnej między partnerami w dłużej trwającym związku. Pojawienie się takich objawów w epizodycznych kontaktach seksualnych, szczególnie gdy towarzyszy im silne napięcie, jest na ogół zjawiskiem normalnym, wynikającym z przeżywanego stresu. Impotencja jest chorobą niezwykle wstydliwą dla mężczyzn, dlatego rzadko udają się do lekarza specjalisty, co jest wielkim błędem, ponieważ obecna medycyna jest w stanie przywrócić choremu erekcję.


Wśród przyczyn wymienia się m.in.

    * wiek
    * cukrzyca
    * choroby serca (nadciśnienie tętnicze)
    * stres
    * introwersję (tendencja do skupiania uwagi na sobie)
    * alkohol, amfetaminę i niektóre leki
    * stulejkę
    * spodziectwo
    * chorobę Peyroniego


 Proponuję Suplementy diety: 

Pro-State Power   lub VitalMan 

Polinesian Noni (sok)  
Pro Selenium

Chelated Zink

Panax Ginseng  (żeńszeń)
 
Arginina Plus 

przy problemach stresowych i nerwicowych
Stress Management B compl.  (witaminy z grupy B i magnez)
Strong Bones  (wapń z magnezem)
Rhodiolin  (różeniec górski)

BIO-HARMONEX (urządzenie)- programy terapii biorezonansowej:
FOREVER YOUNG, RELAX, URINARY, DETOXZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA


PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA


CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITA


CHCESZ RADY W DOBORZE PRODUKTÓW ZAPYTAJ

Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca:
kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!