Jęczmień
                                                                                                                 Dobór Suplementów poniżej 

Jęczmień, zwany także w zaawansowanym stadium- ropniem to ostre schorzenie wywołane bakteriami najczęściej gronkowcem.  Powoduje silny ból oraz obrzęk powieki, czasami tak duży, ze utrudnia jej otwieranie się.

Jeżeli jest to duży obrzęk z zawartością ropy w środku to jest to właśnie ropień powieki. Jęczmień może nam przeszkadzać nawet 7 do 10 dni!
Pojawia się, gdy jesteśmy osłabieni, wyczerpani. Często też powstaje na skutek tarcia oczu brudnymi dłońmi. Zwykle pęka sam, wydzielina wycieka a powieka szybko się goi.

Domowe sposoby usuwania jęczmienia

Pocieranie złotem (złoto ma właściwości bakteriobójcze)
Jest to jedna z najstarszych metod walki z jęczmieniem. Najpierw należy np. złotą obrączką energicznie pocierać o materiał aż zrobi się gorąca, a następnie przyłożyć do zainfekowanego miejsca na kilka sekund (aż złoto wystygnie). Zabieg należy powtórzyć co najmniej 5 razy i wykonywać go kilka razy dziennie.

Kompres z naparu świeżej pietruszki (naparu świetlika łąkowego lub naparu rumianku)
Garść posiekanej świeżej pietruszki zalej wrzątkiem, przykryj i odczekaj około 10 min. W esencji namocz wacik a następnie przyłóż do powieki na której wystąpił jęczmień. Poczekaj aż wacik wystygnie i powtórz zabieg. Kompresy na oko wykonuj 4 razy dziennie.

Okład na noc z zielonej herbaty
Torebkę z zieloną herbatą zamocz w wrzątku, poczekaj aż troszkę przestygnie, połóż na oko zainfekowane jęczmieniem i zabandażuj. Zieloną herbatę trzymaj na oku przez całą noc.
  

Proponuję Suplementy diety: 

Witamina C-500 , C-Plus Flavonoids   lub C-1000
Garlic Caps  - (czosnek z pietruszką)
Stress Management B compl.  (witaminy i magnez)

Jako wzmacnianie odporności dodatkowo
 ImmunAid  (koci pazur) lub VirAgo  lub Bee Power (mleczko pszczele)
AC Zymes  (żywe kultury bakterii)

Jeśli jęczmień pojawia się dość często i przy wymazie wykazuje obecność gronkowca lub innych bakterii należy przeprowadzić   OCZYSZCZANIE Z BAKTERII (szczegóły) >>
ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA


PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA *

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej. Pierwszy wymagany zakup z zapisem do klubu CaliVita na sumę co najmniej 85zł (ceny klubowej).


CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITA


CHCESZ RADY W DOBORZE PRODUKTÓW ZAPYTAJ

Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!