Kamica żółciowa  (profilaktyka)

                                                                                               Dobór Suplementów poniżej

Kamica żółciowa - polega na powstawaniu tzw. złogów, czyli kamieni żółciowych w drogach żółciowych. Kamienie mogą powstawać w samym pęcherzyku żółciowym lub w przewodach żółciowych.
 Kamica pęcherzyka żółciowego prowadzi często do jego przewlekłego zapalenia. Kamica przewodów żółciowych może powodować ich częściowe lub całkowite zatkanie, co prowadzi do żółtaczki mechanicznej,  bywa też przyczyną ostrego zapalenia trzustki w wyniku zatkania przewodu trzustkowego.

 Kamienie składają się w różnych proporcjach z cholesterolu, barwników żółciowych, jonów nieorganicznych i białek. Mogą być jednorodne, tj. zbudowane tylko z cholesterolu lub barwników żółciowych, jednak najczęściej występują mieszane kamienie cholesterolowo-barwnikowe.

Jak powstają kamienie żółciowe

Przesycenie cholesterolem roztworu prawidłowej żółci powodować może tworzenie się złogów cholesterolowych. Istotnym czynnikiem przyspieszającym powstawanie złogów jest również zmniejszona zawartość w żółci fosfolipidów i kwasów żółciowych ,które zabezpieczają  żółć przed wytrącaniem się cholesterolu. Gdy  jest ich zbyt mało powstają kryształki cholesterolu, „obrastające” później w większe złogi.

Najwięcej kamieni  powstaje w pęcherzyku żółciowym. Zmniejszenie ruchomości pęcherzyka żółciowego powodujące dłuższe pozostawanie w nim żółci lub upośledzone jego opróżnianie (zastój żółci) ułatwia powstawanie kamieni cholesterolowych.Proponuję Suplementy diety: 
   
    Triple Potency Lecithin     
     Garlic Caps     (czosnek z pietruszką)
    Liver Aid   
    Omega 3    
    Nopalin        (błonnik)
 
dodatkowo
 Ocean 21 (algi) lub Liquid Chlorophyll  (wyciąg z lucerny siewnej)

 BIO-HARMONEX (urządzenie) - programy terapii biorezonansowej:  

 LIVER-PANREAS, DETOX, DIGESTION, WEIGTHLOSS,ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA


PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA *

*
Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej. Pierwszy wymagany zakup z zapisem do klubu CaliVita na sumę co najmniej 85zł (ceny klubowej).CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITA


CHCESZ RADY W DOBORZE PRODUKTÓW ZAPYTAJ
Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!