Kaszel chroniczny
                                                                         
Dobór Suplementów poniżej

 Kaszel może się pojawić jako wynik wielu chorób. Najważniejsze, żeby wcześnie zacząć go leczyć lub chociaż łagodzić jego przebieg, aby nie dopuścić do zaostrzenia choroby.
Podczas kaszlu powietrze zalegające w płucach jest jest gwałtownie wyrzucane, co pozwala na oderwanie się zalegającej wydzieliny w oskrzelach. 

Przyczyny kaszlu

    * Jest reakcją obronną organizmu chroniącą przed przedostaniem się do układu oddechowego różnorakich ciał obcych, np. podczas jedzenia - okruszyny pieczywa, kęsa pokarmu lub ziarna.
    * To odruch wywołany przez drażnienie błony śluzowej dróg oddechowych w wyniku dostania się do oskrzeli zwiększonej ilości gazów drażniących, pyłów, wydzieliny.
    * Kaszel występujący przewlekle jest wyrazem przewlekłych nieżytów oskrzeli, przy czym czynnikiem wyzwalającym go jest wydzielina zapalna oskrzeli.

Kaszel chroniczny - przewlekły może być oznaką różnych chorób tkj.

  •  Zapalenie krtani i tchawicy.
    Kaszlowi towarzyszy skąpe odkrztuszanie wydzieliny. Jest on z reguły suchy, bardzo męczący, powstaje lub nasila się po położeniu do łóżka i rozgrzaniu się.
  • Przewlekłe zapalenie oskrzeli. Jest najbardziej dokuczliwy nad ranem, palenie papierosów podtrzymuje i nasila ten rodzaj kaszlu. Gdy proces zapalny trwa długo lub powstaje wtórnie np. do gruźlicy, często dochodzi do rozstrzenia oskrzeli.
  • Mukowiscydoza.  Wykrztuszanie wydzieliny jest obfite, kaszel wilgotny, plwocina ma nieprzyjemny zapach.
  •  Astma oskrzelowa.  Kaszel kończy zwykle napad duszności, jest męczący, chory z trudem wykrztusza niewielką ilość lepkiej, zbitej plwociny. ASTMA (czytaj) >>
  • Nowotwór. Kaszel, a głównie zmiana jego charakteru, może być pierwszym objawem nowotworu oskrzela lub płuca.
  • Pasożyty. Jednym z objawów obecności pasożytów w organizmie jest kaszel.
    KURACJA PRZECIWPASOŻYTNICZA  (czytaj) >>

   Proponuję Suplementy diety: 

    C-500 lub C-1000 (witamina c)
    Garlic Caps      (czosnek z pietruszką)
    Smokerade     
    Beta carotene 9000 j.m.    

   dodatkowo
   White Willow 100 kaps.   (kora białej wierzby)

    BIO-HARMONEX (urządzenie) - programy terapii biorezonansowej:    IMMUNE, DETOX, MERIDIAN, CIRCULATION,,   

 POLINESIAN NONI  - jeden z najlepiej sprzedawanych produktów CaliVita, znakomicie wzmacnia i regeneruje  twój organizm (czytaj)


ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA


PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA*

*
Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej. Pierwszy wymagany zakup z zapisem do klubu CaliVita na sumę co najmniej 85zł (ceny klubowej).


 

 


CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITA


CHCESZ RADY W DOBORZE PRODUKTÓW ZAPYTAJ


Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!