Zestaw OCZYSZCZAJĄCY DLA DZIECI  ETAP WSTĘPNY I - DLA DZIECI
Etap wstępny polega przede wszystkim na wzmocnieniu organizmu, gdyż oczyszczanie pochłania dużo energii, oraz na wstępnym udrożnieniu kanałów naturalnego oczyszczania tj. jelita, nerki, wątroba.


Najważniejsze produkty etapu wstępnego:
wit.C-500  (witamina c)
Garlic Caps  (czosnek z pietruszką)
AC Zymes   (żywe kultury bakterii)

dodatkowo witaminki i minerały dla dzieci do wyboru w zależności od wieku:
Infant Formula   dla maluchów do 3 roku życia
 Lion Kids Multivit. dla dzieci od 3 - 7 roku życia
Full Spectrum dla dzieci starszych

Przy dużym osłabieniu organizmu lub przy zakażeniu bakteriami tj, gronkowiec, paciorkowiec oraz grzybica candida zamiast witaminek lub  dodatkowo  podać:

OCEAN21 U dzieci przeliczamy dawkę dzienną 1ml. Oceanu21 na 1 kg wagi ciała, dawkę tą  zwiększyć dwukrotnie.Ocean21 można rozcieńczać w małej ilości letniego płynu i podawać 2-3 razy dziennie lub określoną dobową dawkę wlać do butelki z wodą  i taki napój wypić w ciągu całego dnia.

LUB

POLINESIAN NONI dawka profilaktyczna to 5ml na 10kg wagi ciała, dawkę zwiększyć 2-3 krotnie. Najlepiej podawać z plastikowej łyżeczki lub szklanego kieliszka, na pusty żołądek tzn. rano na czczo co najmniej pół godz. przed posiłkiem, a w ciągu dnia 2 godz po posiłku, bez popijania i rozcieńczania.

Etap wstępny u dzieci powinien trwać co najmniej 2 tygodnie, a w sytuacjach poważnego zatrucia organizmu toksynami z grzybów i innych pasożytów etap wstępny udrażniania kanałów wydalniczych przedłużyć nawet do 1 miesiąca.
 
U dzieci z nadczynnością tarczycy wymiennie za Ocean podawać  Polinesian Noni.                                                                   ETAP II  - DLA DZIECI

Jeśli są możliwości warto w trakcie kuracji podawać choćby jeden z produktów etapu wstępnego, wówczas łatwiej będą usuwane toksyny uwalniające się z komórek podczas ich oczyszczania, oraz obumarłe grzyby i bakterie. Polecam szczególnie Ocean21 lub Polinesian Noni.

Kuracja bazowa (II etap) : ParaProteX, AC Zymes, Nopalin


PARAPROTEX - silna kuracja oczyszczająca przed pasożytami podawana przez ok. 2 miesiące od najmniejszej dawki do maksymalnej. Należy obliczyć maksymalną dawkę ParaProteX do jakiej powinniśmy dojść stopniowo.
Maksymalnie stosuj 1 tabletka na 10kg masy ciała dziennie.

Dzieci od 1- 5 roku życia, zaczynamy od 1/4 tabl. Paraprotexu pół godz. przed jedzeniem.
U dzieci powyżej 5 r.życia  i w wieku szkolnym kuracje rozpoczynamy od 1/2 tabl. ParaProteX.

U dzieci zwiększanie dawki o kolejną porcję 1/2 lub 1/4 tabl. w zależności od wieku, następuje dopiero po 7 dniach.
Dla przykładu po tygodniu dziecko od 1-3 r.życia powinien stosować 2 x po 1/4 tabl. dziennie. W kolejnym tygodniu znów zwiększamy dawkę o kolejne 1/4 tab., czyli podajmy 3 x dziennie po 1/4 tabl. ParaProteX.

np. dziecko o wadze ciała 20kg w wieku 3 lat , max dawka paraprotex to 2 tabl. dziennie. Zaczynamy od 1/4 tabl pół godz przed jedzeniem popijając obficie.

1-7 dzień 1/4 tabl. rano
8-14 dzień 1/4 tabl. rano, 1/4 tabl. wieczór
15-21 dzień 1/4 tabl. rano, 1/4 południe (można podać z posiłkiem), 1/4 tabl. wieczór
22-28 dzień 1/2 tabl. rano, 1/4 południe, 1/4 tabl. wieczór
29-35dzień 1/2 tabl. rano, 1/4 południe, 1/2 tabl. wieczór
36-42dzień 1/2 tabl. rano, 1/2 południe, 1/2 tabl. wieczór
43-49dzień 3/4 tabl. rano, 1/2 południe, 1/2 tabl. wieczór
50 dzień i do końca drugiego miesiąca kuracji 3/4 tabl. rano, 1/2 południe, 3/4 tabl. wieczór

U dzieci powyżej 3 r.życia jeśli dziecko dobrze znosi kurację można nieco przyspieszyć zwiększanie dawek paraprotexu co 5 dni., należy jednak obserwować organizm dziecka i jego samopoczucie.

Dawkę obliczyć analogicznie dla dzieci o większej masie ciała.

AC Zymes
w zależności od wagi ciała dziecka (1 kapsułka na10kg masy ciała dziennie) , podajemy przed posiłkiem, ale ok. 1/2  godz. po paraprotexe. np. dla dziecka o wadze 20kg podawać 2 x po 1 kapsułce dziennie ok pól godz przed posiłkiem.
Jeśli dziecko nie połknie kapsułki w całości należy ją otworzyć wyspać zawartość na łyżeczkę dolać przegotowanej schłodzonej wody i dać do wypicia, w takiej sytuacji należy zwiększyć ilość AC Zymes co najmniej o 1/2 dawki.

Nopalin -
dawka: 1tabletka na10kg masy ciała najlepiej między posiłkami obficie popity wodą to b.ważne żeby błonnik nabrał wody i napęczniał
Dawkę obliczyć analogicznie dla osób o większej masie ciała.

                                                         ETAP III  -DLA DZIECI

Po intensywnej kuracji trwającej minimum 2 miesiące, powinna nastąpić przerwa w podawaniu ParaproteX.
 W tym czasie powinno rozpocząć się kilkumiesięczną profilaktykę przeciw nawrotom infekcji - podawać m.in.:
Garlic Caps z
wit.C-500 , Ocean 21 lub inne produkty etapu wstępnego

                                                                 ETAP IV  - DLA DZIECI

W 4 miesiącu powrót do intensywnej kuracji
ParaProteXem -
zaczynamy od dawki max i stosujemy ten etap przez miesiąc, w szczególnie uciążliwych grzybicach, które nieraz trwają latami należy przeciągnąć zażywanie paraprotexu  do 2 miesięcy.
Jeśli nastąpiłoby znaczne pogorszenie samopoczucia, lub inne dolegliwości należy zmniejszyć dawkę paraprotexu i na niższej pozostać do ustąpienia lub złagodzenia niekorzystnych objawów oczyszczania.
AC Zymes
Nopalin
W przypadku grzybicy ( candida) oprócz stosowania produktów naturalnych, konieczne jest wprowadzenie diety, celem wyeliminowania produktów stanowiących pożywkę dla rozwoju grzybów.       DIETA >>>

W przypadku gronkowca złocistego umiejscowionego na skórze, paznokciach i innych odkrytych ranach, robić okłady lub polewania czy też przecieranie tych miejsc sokiem Polinesian Noni na zmianę z wyciśniętym sokiem z Garlic Caps.

Okłady z Polinesian Noni najlepiej robić w proporcji 1:1 z wodą przegotowaną schłodzoną.
Oczyszczanie i odtruwanie powinno trwać minimum 3 miesiące do pół roku, a w przypadku grzybic nawet do roku czasu.

Aby z powodzeniem walczyć z grzybicą, konieczne jest wprowadzenie diety >>>DIETA TO KONIECZNOŚĆ

PRZYKŁADOWE MENU DLA OSÓB Z GRZYBICĄ -CANDIDA


DIETA TO KONIECZNOŚĆ

GRZYBICA POCHWY

GRZYBICA PAZNOKCI

GRZYBICA STÓP


GRZYBICA
SKÓRY 

ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA


PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA *

*
Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej. Pierwszy wymagany zakup z zapisem do klubu CaliVita na sumę co najmniej 85zł (ceny klubowej).
Chcesz dodatkowej rady w doborze produktów - zadaj pytanieCENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITA

Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!