Artykuły z kategorii paraprotex

PARAPROTEX -działanie

Data dodania: 2008-06-10 16:36:48

Paraprotex - suplement dietyParaprotex to preparat ziołowy broniący nasz organizm przed inwazją niepożądanych bakterii, pasożytów, wirusów i grzybów.Stosowany w trudnych do zagojenia zmianach skórnych często wywołanych pasożytami, niszczy bakterie wywołujące infekcje ran, czerwonkę, cholerę oraz mikroorganizmy wywołujące infekcje układu moczowo-płciowego, niszczy pasożyty przewodu pokarmowego (jelitowe i wątroby oraz helicobakter), bakterie i grzyby, lam..

czytaj więcej »

PARAPROTEX - skład

Data dodania: 2008-06-10 16:39:25

Rangoon Creeper Fruit - owoce pnącza Rangun Do terapeutycznych celów użyte są nasiona i owoce rośliny. Posiadają właściwości i działanie przeciw pasożytom, a szczególnie przeciwko obleńcom (Aschelminthes, Nemathelminthes),glistom (Ascaris lumbricoides),tęgoryjcom (Tęgoryjec dwunastnicy), lambli i wielu innym. Nasiona i owoce są stosowane do celów leczniczych w biegunce, gorączce i krzywicy. Owoc Rangoon creeper ozdobnej rośliny występującej w Indiach, był uż..

czytaj więcej »

Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!