Artykuły z kategorii Gronkowiec

Gronkowiec złocisty (łac.Staphylococcus aureus)

Data dodania: 2008-06-30 20:56:18

należy do najbardziej chorobotwórczych gatunków wśród bakterii gronkowca. Jest częstą przyczyną zatruć pokarmowych. Szczep ten wytwarza enterotoksynę - jad odporny nawet na 30-minutowe gotowanie i na enzymy trawienne.Pewne gatunki gronkowców, w tym Staphylococcus aureus (czyli gronkowiec złocisty, którego większość ludzi tak się boi), występuje w przedsionku nosowym u ok. 60 proc. populacji, może bytować na błonach śluzowych górnych dró..

czytaj więcej »

kuracja oczyszczająca z gronkowca

Data dodania: 2008-08-05 20:18:06

  ETAP I  (wstępny)   Etap wstępny polega przede wszystkim na wzmocnieniu organizmu, gdyż oczyszczanie pochłania dużo energii, oraz na wstępnym udrożnieniu kanałów naturalnego oczyszczania tj. jelita, nerki, wątroba. Przed podaniem ParaProteX!!!   uruchomić podstawowe mechanizmy oczyszczania jelit i wątroby stosując produkty m.in. Nopalin(sproszkowany kaktus opuncja),  Liver Aid i AC Zymes (żywe kultury bakterii) lub choćby wit.C-500 (C-100..

czytaj więcej »

Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!