Artykuły z kategorii grzybica - candida

Alergie - następstwo zakazeń drożdżakami ( grzybicy)

Data dodania: 2008-05-07 12:19:16

Alergie na pleśnie mają ścisły związek z Candidą. Występuje tzw. krzyżowa reakcja alergiczna. Organizm broniąc się przed inwazją drożdżaków wytwarza przeciwciała, a odpowiedzią na kontakt z zarodnikami pleśni jest reakcja alergiczna pod postacią wysypek skórnych, a nawet napady astmy oskrzelowej. Alergolodzy koncentrują swoją uwagę na grzybach bytujących w pomieszczeniach zamkniętych lub w środowisku naturalnym, zapominając o grzybach wewnątrz organizmu, kt&o..

czytaj więcej »

Candida - rozwój autyzmu

Data dodania: 2008-05-07 12:19:49

Drożdżaki (Candida albicans ) są zdolne do produkowania toksyn (mykotoksyny), które w sprzyjających warunkach mogą powodować trwałe zniszczenie systemu obronnego organizmu i atakować mózg.W ekstremalnych przypadkach w wyniku drożdżycy (candidiasis) mogą wystąpić poważne zaburzenia, zupełnie niepodatne na leczenie konwencjonalne. Zaburzenia te to depresja, schizofrenia i, w niektórych wypadkach, autyzm. Dobór Suplementów poniżej  ↓ Powszechni..

czytaj więcej »

Grzybica pochwy

Data dodania: 2008-05-07 12:20:34

Grzybica pochwy                           Dobór Suplementów i kuracja  poniżej  ↓Światowa Organizacja Zdrowia opublikowała raport, z którego wynika, że nigdy wcześniej ludzkość nie była tak zagrożona grzybicami. Pasożyty różnego typu ma ponad 50%, zaś grzyby aż ponad 80% populacji! Rozwojowi za..

czytaj więcej »

Kuracja odtruwająco-oczyszczająca z drożdzaków (grzybicy)

Data dodania: 2008-05-07 12:22:44

W przypadku grzybicy ( candida) oprócz stosowania produktów naturalnych, konieczne jest wprowadzenie diety, celem wyeliminowania produktów stanowiących pożywkę dla rozwoju grzybów.       DIETA >>>W przypadku gronkowca złocistego umiejscowionego na skórze, paznokciach i innych odkrytych ranach, robić okłady lub polewania czy też przecieranie tych miejsc sokiem Polinesian Noni na zmianę z wyciśniętym sokiem z Garlic Caps. Okład..

czytaj więcej »

Dieta - jej wpływ na rozwój drożdzaków (grzybicy)

Data dodania: 2008-07-02 14:57:04

Dieta (ścisła) przy kandydozieDrożdże rozwijają się na pożywce z cukru i skrobi i są zasilane przez ziarna zawierające gluten (pszenica, żyto, owies i jęczmień).Nie jedz cukru i słodyczy, ani żywności zawierającej miód i melasę.Mleko potęguje wzrost candidy. Dlatego z diety należy wykluczyć mleko mleko pasteryzowane, UHT, przetwory mleczne -śmietanę, białe i żółte sery, zwłaszcza te kupowane w sklepach, gdyż są produktami wysoko przetworzonymi, poddanymi proc..

czytaj więcej »

Menu-candida

Data dodania: 2009-05-05 10:01:58

PODSTAWOWE ZASADY ODŻYWIANIANie wolno łączyć białek z węglowodanamiWęglowodany można łączyć z surowymi jarzynami.Białko można łączyć z surowymi i gotowanymi jarzynami.Tłuszcze można mieszać z węglowodanami, białkiem i warzywami.Nie należy pić przed, w trakcie i po jedzeniu.                          DIETA W PIERWSZYM ETAPIE LECZENIA KANDYDOZY Dieta dla d..

czytaj więcej »

Grzybica stóp

Data dodania: 2009-05-14 13:46:03

Do najbardziej rozpowszechnionych grzybic należy grzybica stóp. Na to schorzenie cierpi prawie 40% ludzi, a w niektórych specyficznych środowiskach tj. hutnicy, sportowcy, żołnierze ich ilość sięga prawie 70% . Grzybicę stóp uznano więc za chorobę społeczną.Grzybica stóp wywołana jest przez grzyby - dermatofity, najczęściej na samym początku choroby zmiany pojawiają się między palcami.   ObjawyNajpierw skóra na stopach jest..

czytaj więcej »

Grzybica Paznokci

Data dodania: 2009-05-14 16:47:32

Grzybica paznokci pojawia się najczęściej jako efekt nieleczonej grzybicy stóp. Jeśli nie zareagujemy w porę, grzybica stóp się powiększy i zmiany zaczną obejmować coraz większe obszary stóp włącznie z paznokciami.   Objawy Zmienia się  wygląd powierzchni  paznokcia. Traci on swój naturalny różowy kolor, staje się mętny biały, żółty lub nawet czarny, płytka paznokcia grubieje, a jej dotąd gładka powierz..

czytaj więcej »

Grzybica skóry

Data dodania: 2009-05-15 11:17:59

Grzybica skóry gładkiej może dotyczyć różnych miejsc w obrębie ciała, najczęściej oprócz stóp, dotyczy pachwin, okolic między pośladkowych, okolic pod biustem,  rąk, głowy itp.Objawy Na skórze pojawiają się ogniska rumieniowe często złuszczające się, występuje silny stan zapalny na obwodzie wygląda to tak jakby miejsce zmienione było oddzielone ciemniejszą obwódką. Często na brzegu występują pęcherzyki lub grudki.Zmianom sk&oac..

czytaj więcej »

Testy wykrywające candidę

Data dodania: 2009-06-17 10:50:46

BADANIE DIAGNOSTYCZNE . CANDIDA ALBICANSSą to metody jakimi można zdiagnozować obecność candidy, niestety są one obarczone sporym błędem.Posiewy z kału, błon śluzowych, wydzielinPróbka pochodzącą z kału lub błon śluzowych posiana zostaje na specjalne podłoże mikrobiologiczne umożliwiające wzrost drożdży. Jest to najczęstsza metoda identyfikacji drożdżycy. Metoda ta jest rutynowo stosowana przez szereg laboratoriów, jednak hodowla prowadzona musi być przez odpow..

czytaj więcej »

Grzybice

Data dodania: 2010-02-03 11:14:10

 GRZYBICECo drugi-trzeci człowiek na świecie jest nosicielem grzybów.Są to organizmy roślinne pasożytnicze, mogące wywoływać różne schorzenia struktur rogowaciejących tzn.. naskórka , paznokci i włosów. Dzięki zdolności wytwarzania pewnych enzymów grzyby te (dermatofity) mogą wnikać i rozmnażać się w keratynie zakażając skórę i jej przydatki.Rozpoznanie grzybicy potwierdza się specjalnymi testami laboratoryjnymi( badanie mikroskopow..

czytaj więcej »

zestaw-oczyszczajacy-dla-dorosłych

Data dodania: 2010-03-21 08:48:08

     ZESTAW OCZYSZCZAJĄCY DLA     DOROSŁYCH          ETAP WSTĘPNY  - DLA DOROSŁYCH Etap wstępny polega przede wszystkim na wzmocnieniu organizmu, gdyż oczyszczanie pochłania dużo energii, oraz na wstępnym udrożnieniu kanałów naturalnego oczyszczania tj. jelita, nerki, wątroba. Dopiero po wstępnym okresie należy rozpocząć wprowadzanie ParaProteX. To bardzo ważne, aby zminimalizować objawy oczy..

czytaj więcej »

Profilaktyka

Data dodania: 2010-03-21 08:54:42

                                 PROFILAKTYKAProfilaktycznie kuracje oczyszczające powinno się przeprowadzać co najmniej 2 razy w roku. Jest to ważne, gdyż,  cały czas dostarczane są do organizmu toksyny pochodzące z  pożywienia, wody, powietrza, leków farmakologicznych, kosmetyków itp. Wszystkie zanieczyszczen..

czytaj więcej »

Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!