Moczenie nocne u dzieci (konieczna jest zmiana postępowania opiekunów wobec dziecka)

                                                                                     Dobór Suplementów poniżej

Najczęstszą przyczyną moczenia nocnego u dzieci powyżej 4 roku życia ( częściej występującego u chłopców) sazaburzenia emocjonalne, stany lękowe, stresy , niepokoje. Czasem ten problem dotyczy zmian fizjologicznych lub innych schorzeń układu moczowego.

Do sytuacji odpowiedzialnych za niepokoje, lęki odpowiedzialne są sytuacje rodzinne, często problem alkoholowy, despotyzm rodziców, brak zrozumienia dziecka i jego problemów przez rodziców, którzy wymyślają i stosują przeróżne kary cielesne lub kary znęcania się psychicznego, ale są to skrajne przypadki.

Niekiedy sam problem moczenia nocnego stanowi przyczynę stresów, związanych  ze wstydem, wyśmiewaniem  przez rówieśników, ośmieszaniem przed rodziną , a im większy stres tym problem moczenia nocnego się nasila. Zatem problem moczenia nocnego jest przyczynowo-skutkowy i stanowi błędne koło.


Niezwykle ważne jest tu postępowanie rodziców lub opiekunów np. w przedszkolu, ciągłe ośmieszanie, wykazywanie złości lub stosowanie kar sprawi , że dziecko będzie czuło się samotne, odpychane przez rówieśników. Taka sytuacja zwiększy jeszcze bardziej napięcie nerwowe i dolegliwości będą się nasilać.

Najlepszą metodą zatem jest pomóc dziecku uwolnić się od lęków i stresów, stworzenie miłej domowej atmosfery zarówno ze strony rodziców jak i rodzeństwa. Cierpliwość i zapewnienie opieki psychologicznej to najważniejsza rzecz jaką mogą zrobic rodzice.


 
Proponuję Suplementy diety: 

    Stress Management Bcomp.     (witaminy i magnez)
    Strong Bones        (wapń z magnezem)

    dodatkowo:    
    Rhodiolin   (różeniec górski)
    AC Zymes    (żywe kultury bakterii)

    BIO-HARMONEX (urządzenie)   - programy terapii biorezonansowej:    CHILD, RELAX ,     


ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA

 PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA *

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej


CHCESZ RADY W DOBORZE PRODUKTÓW ZAPYTAJ


CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITAGrzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca:
kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!