Moje serwisy


Od kilku lat współpracuję z firmą CaliVita. Posiada ona najwyższej jakości produkty naturalne. Mam do nich 100% zaufanie i wiem, że są bezpieczne. Dzięki współpracy z firmą  wiemy o wiele więcej o naszym zdrowiu oraz cieszymy się, bo nie mamy z nim problemów, a nasza rodzina jest zdrowa.

  Jako doradca w dziedzinie zdrowia i żywienia, staram się promować zdrowy styl życia.
Napisałam kilka serwisów, aby przybliżyć Państwu problematykę zdrowotną i zaznajomić z produktami firmy CaliVita .

www.zdrowi.com.pl  
Znajdą tu Państwo szereg informacji dotyczących zdrowia, począwszy od antybiotyków jak ich unikać, jak wzmocnić swoją odporność korzystając z naturalnych produktów.
Jak walczyć z grypą, anginą i innymi przeziębieniami.

www.schudnij.com.pl 
Strona poświęcona w szczególności problemom nadwagi, oraz wszystkiemu co jest z nim związane, czyli chorobom typu: cukrzyca, miażdżyca, stres itp. Choroby te przybierają na znaczeniu z dnia na dzień - już teraz stanowią bardzo poważny problem. Zobacz jak można uchronić się od takich problemów, oraz jeśli już są to jak z nimi walczyć. Nie lekceważ swojego zdrowia !!! 
www.zarzycka.zdrowi.com.pl
To z kolei serwis dla ludzi mających poważne kłopoty zdrowotne. Tu znajdziesz porady jak pozbyć się wszelakich pasożytów ( gronkowce, grzybice itp) z organizmu. Jakimi produktami wspmagac leczenie nowotworów. Wiele osób pisze do nas z podziękowaniami za to, że napisaliśmy ten serwis, ponieważ dzięki niemu ich wiedza znacznie się powiększyła, a problemy zdrowotne zostały rozwiązane.

  www.stres.zdrowi.com.pl

Strona poświęcona problemom natury psychicznej, bo właśnie takie problemy są związane ze stresem, nerwicą, depresją. Podaję kilka porad w jaki sposób "Przestać się martwić i zacząć żyć". Szereg tekstów  zostało zaczerpniętych z książki o takim właśnie tytule autorstwa Dale Carnegie. Informacje i porady tutaj zawarte były z powodzeniem wypróbowane preze mnie, kiedy znalazłam się w depresji i pojawiły się u mnie stany lękowe i inne stany emocjonalne. Dzięki suplementom i  książkom do których to rad powoli, ale konsekwentnie się stosowałam udało mi się pokonac trudną dla mnie i mojej rodziny depresję.                                    


 www.e-suplementy.eu
Ten serwis to bezpieczny sklep Internetowy, kupisz tu wszystkie produkty firmy CaliVita zarówno w  cenach detalicznych, jak i klubowych dla osób zarejestrowanych jako klubowicze.

Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!