Mononukleoza 

                                                                          Dobór Suplementów poniżej

Mononukleoza to choroba wywołana przez wirusa EBV, wirus ten przenoszony jest za pośrednictwem śliny np. podczas pocałunku, w  większości przypadków zakażenie jest bezobjawowe, silny układ odpornościowy daje sobie  z nim radę, natomiast może pozostać w organizmie w utajeniu nawet przez kilka lat.

Chory może zakażać innych przez bezpośredni kontakt ze śliną, zarówno przed wystąpieniem u niego objawów choroby jak też po jego ustąpieniu czasem w ślinie wirus EBV znajduje się latami.

   Objawy

Okres wylęgania się choroby trwa ok 2-7 tygodni. Po tym okresie pojawia się ból głowy, złe samopoczucie, uczucie zmęczenia, utrata apetytu, czasem obrzęk powiek. Najważniejsze jednak objawy to tzw. klasyczna trójka: gorączka, powiększone węzły chłonne, szczególnie na szyi i karku które ą twarde i wrażliwe na dotyk oraz ból gardła , u niektórych chorych może być powiększona śledziona i wątroba. Wysoka gorączka może trwać nawet do 3 tygodni, oprócz węzłów chłonnych na szyi mogą być zajęte węzły pachwinowe i pachowe.


Leczenie polega na łagodzeniu objawów,leżenie w łóżku oszczędzający tryb życia, odpoczynek.


 Proponuję Suplementy diety: 

    Polinesian Noni (sok)     liofilizowany sok z noni)
    VirAgo     
    C 500 witamina  
    Garlic Caps     (czosnek z pietruszką)

     BIO-HARMONEX (urządzenie) - programy terapii biorezonansowej:    IMMUNE, DETOX, MERIDIAN ,     ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA

 PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA *

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej


CHCESZ RADY W DOBORZE PRODUKTÓW ZAPYTAJ


CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITAGrzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca:
kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!