Myastenia gravis  (ciężkie osłabienie mięśni na tle silnego stresu)


                                                                                     Dobór Suplementów poniżej

   Miastenia gravis jest to  nabyta, przewlekła choroba, która charakteryzuje się szybkim zmęczeniem i osłabieniem mięśni szkieletowych - należy do chorób autoimmunologicznych podczas których układ odpornościowy wytwarza przeciwciała atakujące np. własne receptory tak jak jest to w przypadku myastenia gravis.

W wyniku tego dochodzi do znacznego spadku ilości własnych receptorów w obrębie mięśni co oznacza, że bodźce z układu nerwowego nie są przekazywane do mięśni.

U niektórych osób przyczyną jest choroba grasicy .


Proponuję Suplementy diety: 

    Rhodiolin     (rózeniec górski)
    Triple Potency Lecithin    (lecytyna) 
    Stress Management    (witaminy B i magnez)
   Power Mins   (oczyszczanie poprzez chelatację)     minerały
    E Vitamin  naturalna 100 j.m.   

    dodatkowo:    
    Ocean 21(algi)  lub wymiennie Polinesian Noni (sok)     

     BIO-HARMONEX (urządzenie) - programy terapii biorezonansowej:  RELAX, NERWES   ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA


 PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA *

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej


CHCESZ RADY W DOBORZE PRODUKTÓW ZAPYTAJ


CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITAGrzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!