Niepłodność     
                                                                     Dobór Suplementów poniżej

 Niepłodność, bezpłodność, wrodzona lub nabyta niezdolność do rozrodu osobników dojrzałych płciowo.
Niepłodność zarówno pierwotna jak i wtórna oznacza niezdolność poczęcia dziecka.

U człowieka niezdolność do poczęcia dziecka w wyniku regularnie odbywającego się współżycia płciowego bez stosowania metod antykoncepcji przez okres jednego roku określana jest niepłodnością (w takim okresie czasu i w takich warunkach ok. 80% płodnych kobiet jest zdolnych zajść w ciążę).

U kobiet niepłodność czynnościowa spowodowana jest brakiem jajeczkowania lub niemożnością zagnieżdżenia się zapłodnionej komórki jajowej w macicy (implantacja). Niepłodność mechaniczna wywołana może być niedrożnością jajowodów w następstwie przebytego stanu zapalnego. Absolutna niepłodność mechaniczna spowodowana jest niedorozwojem lub brakiem jajników, macicy, pochwy. Niepłodność kobiet może być okresowym zjawiskiem fizjologicznym, występuje np. w czasie połogu i karmienia (laktacja) oraz przed pokwitaniem.


Niepłodność mężczyzn objawia się zmniejszeniem liczby, żywotności lub nieprawidłowościami w budowie plemników. W badaniu nasienia (spermogram) stwierdza się np.: oligozoospermię, azoospermię, nekrospermię.

U mężczyzn niepłodność może być następstwem chorób zakaźnych tj.: kiła, rzeżączka, gruźlica, zapalenie przyusznic nagminne, braku lub niedorozwoju gonad, zaburzeń hormonalnych;


 Proponuję Suplementy diety: 

    Polinesian Noni (sok)  (z owoców Noni)
     AC Zymes   (żywe kultury bakterii)
    C 500 witamina  lub C 1000 
    E Vitamin  naturalna 100 mg  

dodatkowo dla kobiet  
     VitalWoman (dla kobiet),
Menopausal Formula   (dla kobiet)
    
    Dodatkowo dla  mężczyzn:
    Arginina Plus  (u mężczyzn)     
    Chelated Zink     
    Pro Selenium   
   VitalMan (dla mężczyzn)     

    BIO-HARMONEX (urządzenie) - - programy terapii biorezonansowej:     FOREVER YOUNG, HORMONE, DETOX, ,     


ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA

 PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA *

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej


CHCESZ RADY W DOBORZE PRODUKTÓW ZAPYTAJ


CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITAGrzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!