Siniaki - pękające naczynia -stłuczenia - mikrowylewy, "pajączki" - żylaki     

                                                                       Dobór Suplementów poniżej 
Popękane naczynka

 Z upływem czasu, tendencja do utrwalania się rozszerzonych naczynek krwionośnych, nasila się. Początkowo niewielkie "pajączki" na skórze, prześwitujące przez naskórek, ulegają z czasem coraz głębszej degeneracji i utrwalają się w znacznie bardziej widoczne zmiany. Teraz możesz być pewna - dotknął cię problem popękanych naczynek.
 
Najczęstszą przyczyną popękanych naczynek są skłonności genetyczne - cienkie i kruche naczynia oraz wrażliwa i delikatna skóra. Jednak to wcale nie znaczy, że nie możesz zrobić nic.

Zastosuj profilaktykę


  • zrezygnuj z gorących kąpieli;
  • nie korzystaj z sauny oraz solarium;
  • nie depiluj nóg gorącym woskiem;
  • ogranicz wysiłek;
  • ogranicz lub całkiem zrezygnuj z niektórych kosmetyków leków, zawierających: alkohol etylowy, aceton, alkohol benzylowy, mentol, glikol propylenowy, hydroksykwasy (AHA), laurylosiarczan sodu, kwas paraaminobenzoesowy, kwas witaminy A, mocznik, nadtlenek benzolu;
  • myj twarz przegotowaną chłodną wodą (unikaj chlorowanej wody);
  • nie stosuj mocnego gruboziarnistego pilingu, wysuszającego skórę;
  • przyjmuj preparaty uszczelniające naczynia krwionośne i , zapobiegające ich kruchości; , do których należy naturalna witaminę C, przyjmuj preparaty zawierające wit K - Green care  pozostałe produkty poniżej;
  • wprowadź dietę ogranicz: białe pieczywo, słodycze, tłuste i ciężkostrawne oraz pikantne potrawy oraz alkohol.

Siniaki

Siniaki to skutek pęknięcia naczyń krwionośnych, poprzez które krew przedostaje się do otaczającej tkanki podskórnej. Skóra nad siniakiem nie ulega uszkodzeniu, ale zmienia barwę. Początkowo jest czerwona, potem ciemnoniebieska (sina), następnie żółtawa lub bladozielona. Aż do chwili, gdy uszkodzone komórki krwi nie zostaną wchłonięte do krwiobiegu.


Niektóre osoby (często dotyczy to kobiet) mają zwiększoną podatność na pękanie naczyń krwionośnych. Siniaki tworzą się u nich nawet wskutek niewielkiego urazu - np. potrącenia o meble czy też wskutek masażu - co może być oznaką zaburzeń układu krzepnięcia. Warto wtedy udać się do lekarza.
Skłonności do siniaków mogą wystąpić u osób stosujących przewlekle kortykosteroidy, a także u tych, u których występują znaczne niedobory witaminy C. Pojawienie się (bez wyraźnych przyczyn) siniaków lub ciemnoczerwonych wybroczyn może być jednym z objawów białaczki lub niedokrwistości aplastycznej.
Istnieje też choroba zwana plamicą Schönleina-Henocha (alergiczna skaza krwotoczna naczyniowa). Spowodowana jest ona zwiększoną przepuszczalnością ścian naczyń krwionośnych .

Proponuję Suplementy diety: 

    C Plus Flavonoids    (witamina c)
   C 500 witamina  
    Spirulina max  (algi) lub Stress Management B compl.  ( wita.B i magnez)
    Protect 4 Life      (miłorząb japoński)
   Green care  ( lucerna siewna)
     E Vitamin  naturalna 100 j.m     

   na żylaki dodatkowo
    VeinProtex  (min. kurkuma, korzeń imbiru, ekstarkt z winogron)
    VeinCare  (hirudyna) - maść na "pajączki" i żylaki      2 -3 razy dziennie smarować

   
    BIO-HARMONEX (urządzenie)  - programy terapii biorezonansowej:   IMMUNE, CIRCULATION, MERIDIAN ,  ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA

 PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA *

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej


CHCESZ RADY W DOBORZE PRODUKTÓW ZAPYTAJ


CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITA

Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!