Polipy jelita      
                                                              Dobór Suplementów poniżej 

Polipy jelita to uwypuklenia błony śluzowej, które wrastają do światła jelita. Najczęściej objawiają się one w postaci gruczolaków. Wyróżnia się dwa rodzaje polipów: płaskie i te które tworzą szypułki. Powstający guzek może mieć rozmiar od kilku do kilkudziesięciu milimetrów.

Objawem charakterystycznym dla polipów jest pojawiające się krwawienie z odbytnicy, które jest jawne bądź ukryte. Im większe są rozmiary narośli tym obfitsze może być krwawienie. Czasem można zauważyć także obecność śluzu w kale.

Im większe rozmiary polipów i innych guzów jelita, tym większe jest ryzyko ich ewentualnej przemiany w raka.

 Proponuję Suplementy diety: 

    AC Zymes    (żywe kultury bakterii)
   Pure Yucca     (oczyszczanie)
   Liquid Chlorophyll  (wyciąg z lucerny)  lub Ocean 21 (algi)

dodatkowo  włączyć błonnik obficie popity wodą (szklanka na 1 tabl)
    Nopalin  (błonnik)
   
    Dużo płynów !!!     ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA

 PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA *

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej


CHCESZ RADY W DOBORZE PRODUKTÓW ZAPYTAJ


CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITAGrzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca:
kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!