TERAPIE OCZYSZCZAJĄCEPODSTAWOWE ZESTAWY:

zestaw 1
OCEAN 21
AC ZYMES
NOPALIN

zestaw 2
LIQUID CHLOROPHYLL
AC ZYMES
NOPALIN

zestaw 3
PURE YUCCA
AC ZYMES
NOPALIN

zestaw 4
PARAPROTEX
AC ZYMES
NOPALIN


PARAPROTEX (polecany szczególnie do walki z pasożytami -bakterie, grzyby,robaki, wirusy)
Przed zastosowaniem paraprotexu koniecznie przez 1-2 tygodnie u dorosłych i 1 miesiąc u dzieci zastosuj produkty wspomagające usuwanie i wypłukiwanie toksyn oraz wzmocnienie organizmu.
Ocean 21 , Polinesian Noni, Liquid ChlorophyllVirago, Immunaid (do wyboru) Liver Aid  przy dużym obciążeniu wątroby lub choćby sam Garlic Caps i wit C-500 (lub C-1000)

DO KAŻDEJ TERAPII zaleca się włączenie 
AC ZYMES - żywe kultury bakterii , które poprawiają pracę jelit i przywracają im właściwą florę bakteryjną zabezpieczając jelita przed namnażaniem się bakterii i grzybów chorobotwórczych.

Zobacz szczegóły kuracji przeciwko bakteriom, grzybom i innym pasożytomTUTAJ MOŻESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE


Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!