Torbiele , cysty ,guzy 
   
 
                                                                       Dobór Suplementów poniżej 

Torbiel, cysta (łac. cystis) - patologiczna przestrzeń w obrębie organizmu, składająca się z jednej lub większej ilości komór wypełnionych płynem, albo treścią galaretowatą. 

Umiejscowienie zmian o charakterze torbieli jest rozmaite, poczynając od narządów takich jak wątroba czy nerka, przez tarczycę, jajniki , oskrzela ) itd.

Torbiel może być zmianą wrodzoną, wynikająca z zaburzeń różnicowania się tkanek lub migracji komórek w życiu płodowym. Torbiel może być także zmianą pourazową, zmianą zapalną czy nawet pasożytniczą (np. torbiele bąblowcowe, charakterystycznie umiejscawiające się w miąższu wątroby).

Torbiele mogą powstawać również na skutek nieprawidłowego jedzenia wg G.P. Małachowa  „...Jeśli system samooczyszczania organizmu nie działa zbyt sprawnie - jelito, wątroba i nerki są niedrożne - zostały przepełnione, jeśli spożywa się dużo krochmalistego i tłustego jedzenia, z dużą ilością sztucznych konserwantów i innych chemicznych dodatków będących w dosłownym tego słowa znaczeniu trucizną , które nie jest wyprowadzane przez wyżej wymienione organy....
Jeśłi spożywamy duże ilości mleka i przetworów mlecznych powoduje to powstanie śluzu, który odkłada się w różnych miejscach w organizmie tworząc cyst, śluz stanowi doskonałą pożywkę dla rozwoju grzybów i bakterii chorobotwórczych. Cysty mogą być również zbiorowiskiem pasożytów typu glisty, tasiemce itp.

film - pasożyty są wśród nas  (zobacz)  >>Proponuję Suplementy diety: 

    Etap wstępny SZCZEGÓŁY oczyszczania >>
    ParaProteX
    AC Zymes      (żywe kultury bakterii)
     Nopalin  (błonnik)

    Protect 4 Life   (miłorząb japoński i antyoksydanty)
    OCEAN21 (algi)  zastępczo za  Ocean można zastosować  Liquid Chlorophyll  (wyciąg z lucerny siewnej)
   Garlic Caps      (czosnek z pietruszką)
    C 500  lub C-1000   (witamina C)


    UWAGA!  W nadczynności tarczycy nie stosować OCEAN21 i Spiruliny  
wymiennie za OCEAN21 można zastosować Liquid Chlorophyll  lub Polinesian Noni (sok)
  


ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA

 PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA *

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej


CHCESZ RADY W DOBORZE PRODUKTÓW ZAPYTAJ


CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITA       
Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca:
kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!