Diverculitis
  (uchyłkowość jelita)   
                                                                                                                                                 Dobór Suplementów poniżej 

Uchyłkowość jelita spowodowana jest najczęściej przez częste i długotrwałe  zaparcia.  Zalegające w jelitach treści pokarmowe  powodują, ciągłe drażnienie ścianek jelita i dochodzi do nadmiernych wpukleń jelita w których dodatkowo odkładają się resztki pokarmowe (gnijące). Taka sytuacja prowadzi  do perforacji jelita i jego przeciekania czyli przedostawania się trujących toksyn do krwioobiegu.

Uchyłkowość jelita jest następstwem diety ubogobłonnikowej, jedzenia produktów wysoce przetworzonych nie zawierających enzymów, zalegająca w jelitach treść pokarmowa powoduje znaczne spowolnieinie ruchów jelit (perystaltyki) co dodatkowo wzmaga zaparcia. Brak codziennej dawki ruchu, pożywienie łykane w pośpiechu bez dokładnego przeżucia , mało wody w pożywieniu to najczęstsze przyczyny zaparć.
 Uchyłkowość jelit, może prowadzić do raka jelita grubego.

Podstawą jest przywrócenie właściwej pracy jelitom, oczyszczenie ich i wypłukiwanie toksyn, poprzez właściwą dietę zapobieganie zaparciom.

Proponuję Suplementy diety: 

    Ocean21 (algi) wymiennie za Ocean  Liquid Chlorophyll

    AC-Zymes  (żywe kultury bakterii)

    Nopalin -błonnik  Lub Green Care (błonnik)
   
    Pure Yucca 
    Protect 4 Life    (miłorząb japoński i antyoksydanty)

   Beta Carotene

     Dieta to konieczność >> wskazane figi świeże lub suszone, szpinak, melasa, marchew soki marchwiowe, papaja, dynie,banan, surowe migdały, włącz do diety kiszonki (kapusta kiszona, ogórki)
Jeśli po spożyciu surowych warzyw czy owoców masz wzdęcia jedz warzywa gotowane na parze.

Unikaj pasteryzowanego mleka, białego pieczywa, cukru!
ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA


PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA


CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITA


CHCESZ RADY W DOBORZE PRODUKTÓW ZAPYTAJ


   
Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!