Bronchit (zapalenie oskrzeli)
                                                                                                                           Dobór Suplementów poniżej 


Zapalenie oskrzeli - jest to choroba dolnych dróg oddechowych, która potrafi w znacznym stopniu osłabić cały organizm. Przeważnie zapalenie oskrzeli poprzedza kilka dni choroby gardła, krtani i tchawicy. Niekiedy zdarza się również, że zapalenie oskrzeli rozwija się w ciągu kilku godzin.

Objawy zapalenia oskrzeli to kaszel, który może być początkowo suchy. Kaszel przy zapaleniu oskrzeli jest bardzo męczący i napadowy, a napady kończą się odkrztuszeniem wydzieliny. Charakterystyczne jest również to, że kaszel bardzo męczy chorego.

Podawanie antybiotyków przy zakażeniu wirusowym jest zbyteczne - antybiotyki nie niszczą wirusów, natomiast znacznie osłabiają organizm ( obniżają i tak już  osłabioną odporność), który nie jest w stanie bronić się. Również podawanie od razu leków obniżających temperaturę powoduje, że organizm przestaje się bronić ,gorączka świadczy o tym że organizm mobilizuje się do walki z chorobą. Dopiero jeśli temp. przekroczy 38- 38,5 C można okładami chłodnymi lub kąpielą schładzającą obniżyć temperaturę.  antybiotyki ( czytaj więcej)

Podczas kuracji trzeba pić dużo płynów takich jak woda mineralna, herbata ziołowa i owocowa. Chory powinien leżeć w łóżku i często zmieniać pozycję ciała z boku na bok, ponieważ ułatwia to odrywanie się i wykrztuszanie wydzieliny. W wykrztuszaniu wydzieliny pomaga również oklepywanie pleców dłonią.

Podawać w mega dawkach produkty poniżej, żeby nie dopuścić do rozwinięcia się choroby i powikłań z tego wynikających.

Jeśli chory nie ma apetytu nie wmuszać jedzenia, najważniejsze podawać napoje lekko ciepłe. Sen jest niezwykle ważny a więc wyłączmy telewizję, komputer i staramy  się stworzyć takie warunki, aby chory zasnął.
 
Proponuję Suplementy diety: 

C -500  lub  C-1000 (witamina C)
Garlic Caps (czosnek z pietruszką)
 AC Zymes   (żywe kultury bakterii)
  Polinesian Noni  (liofilizowany sok z noni)   lub  Virago lub Ocean21 (algi)
Chelated Zink

dodatkowo można podać

 SmokeradeZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA


  PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA
*

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej. Pierwszy wymagany zakup z zapisem do klubu CaliVita na sumę co najmniej 85zł (ceny klubowej).


Chcesz dodatkowej rady w doborze produktów - zadaj pytanieCENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITAGrzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca: kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!