Nadkwasota   (zgaga)

                                                                              Dobór Suplementów poniżej

  Ta przypadłość  to nadmierne wydzielanie soku żołądkowego. Najcześciej cierpią na nie osoby stosujące nieprawidłową dietę, łączac różnorakie pokarmy pozbawione enzymów, przetworzone.. Często zgaga pojawia się w przypadku zapalenia żołądka lub w chorobie wrzodowej żołądka lub dwunastnicy, niekiedy nadmierny stres lub nerwica mogą wywołać takie dolegliwości.

Stan zapalny żołądka to niestety często występująca dolegliwość u osób starszych zażywających duże ilości leków chemicznych, które podrażniają ściankę żołądka doprowadzając do stanów zapalnych, a w późniejszym czasie do wrzodów.

Zgaga to bardzo nieprzyjemne uczucie pieczenia za mostkiem, kwaśnego odbijania,w nocy utrudniającego spokojny sen. Często ta dolegliwość dotyczy kobiet w ciąży wywołana uciskiem płodu na żołądek, ale w tym przypadku jest to dolegliwość chwilowa.

 Proponuję Suplementy diety: 

    Green care   (lucerna siewna)
    AC Zymes     (żywe kultury bakterii)
     Strong Bones  (wapń z magnezem)
   
 OCEAN21 (algi ) lub słabsza  Spirulina max (algi)


BIO-HARMONEX (urządzenie) - programy terapii biorezonansowej:  DIGESTION, IMMUNE,
ZAMÓWIENIE DLA KLUBOWICZÓW CALIVITA

 PIERWSZE ZAMÓWIENIE Z ZAPISEM DO KLUBU CALIVITA *

* Zapis do klubu Calivita nie zobowiązuje Cię do dalszych zakupów, nie ma żadnych dodatkowych kosztów, kupujesz kiedy chcesz i co chcesz w cenie klubowej tzn. 33% niższej od detalicznej


CHCESZ RADY W DOBORZE PRODUKTÓW ZAPYTAJ


CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW CALIVITA


Grzybica i Gronkowiec - serwis informacyjny Zdrowie w Klubie CaliVita: paraprotex, ac zymes, ocean21. Kuracja oczyszczająca:
kandydoza, gronkowiec złocisty, bakterie, wirusy, pasożyty, lamblie. Zdrowie zgodne z naturą.

Strona jest własnością Niezależnego Dystrybutora CaliVita International. Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecenie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować ich na sobie. | by zaPREZENTUJsię!